Potřebujete zařídit nové připojení energií nebo osadit měřidlo?

Chystáte se stavět a potřebujete stavební odběr? Stěhujete do domu, nebo do bytu v novostavbě a na místě není osazen elektroměr/plynoměr? Potřebujete obnovit dodávku elektřiny/plynu na odběrném místě, kde bylo dříve měřidlo demontované?

Rádi vám se vším pomůžeme. Nejčastěji jsou potřeba tyto dokumenty:

  • Doklad o vztahu k nemovitosti, například výpis z katastru nemovitostí.
  • Revizní zpráva/protokol.

Níže je sepsaný celý proces krok za krokem.

  1. Smlouva o připojení k distribuční společnosti – je potřeba připojit dané odběrné místo k distribuční soustavě. Tuto smlouvu pro vás zajistíme a předáme žádost provozovateli distribuční soustavy. Upozorňujeme, že zpracování této žádosti závisí na jednotlivých distributorech. Obvykle je žádost zpracována do 1 měsíce.
  2. Doložení dokladu o vztahu k nemovitosti (výpis z katastru nemovitostí/kupní smlouva/darovací smlouva/nájemní smlouva, popřípadě jiné doklady o vlastnictví nemovitosti).
  3. Doložení platné revizní zprávy / protokolu (stačí kopie), kterou vám vystaví revizní technik nebo elektroinstalační firma.
  4. Smlouva o sdružených službách dodávky - vyplnění Smlouvy o sdružených službách dodávky elektřiny/plynu.
  5. Podepsání a odeslání všech požadovaných dokumentů na naši adresu: ELIMON a.s., Solvayova 1597/3, 400 01 Ústí nad Labem
  6. O montáži elektroměru/plynoměru vás budeme včas informovat. Při montáži plynoměru je nutné na místě předložit buď platnou revizní zprávu nebo zápis o ověření technického stavu podle bodu 5.8 TPG 800 03 (tlaková zkouška).
  7. Jakmile se uskutečnění připojení odběrného místa (proběhne osazení elektroměru/plynoměru) obdržíte od nás platební kalendář záloh a podepsanou Smlouvu o sdružených službách dodávky elektřiny / plynu.

Přidejte se k nám a šetřete díky naší Svěží energii.

Je to snadné. Stačí se nám jen ozvat.

Nechte nám kontakt, zavoláme vám

Nemáte čas to teď řešit? Nevíte, co si připravit? Nic se neděje. Zavoláme vám a předáme si všechny potřebné informace.

Děkujeme za odeslání formuláře.

Nezávazná cenová nabídka

Pošlete nám poslední vyúčtování a my vám zašleme nezávaznou nabídku na dodávky energií. Je to skutečně tak snadné.