Dodavatel elektřiny – produkty a ceny

Aktuální nabídka produktů dodávek levné elektřiny pro domácnosti i firmy. Nevyhovuje vám váš stávající dodavatel elektřiny? Přejděte k ELIMONu a užívejte si všech jeho předností i příznivých cen.

Výhodný dodavatel elektřiny

Dodavatelé elektřiny mají různé ceny i různé typy produktů, například s různou dobou fixace ceny. Ceny si z části určují sami, z části je udává Energetický regulační úřad. Vždy máte ale šanci změnit dodavatele elektřiny a přejít za tím, který vám nabídne individuální a vstřícnější přístup, nižší ceny a výhodnější produkty. Produktové řady pro dodávky levné elektrické energie od ELIMONu vyhoví požadavkům domácností i firem. Tak proč je nevyzkoušet?

Ceny pod vládním stropem

Ceny energií vyletěly v roce 2022 prudce vzhůru, přičemž energetická krize se dotkla většiny zemí Evropy. Vláda ČR proto přistoupila v regulaci cen energií v podobě cenového stropu. Ten byl na celý rok 2023 u elektřiny stanoven ve výši 6 050 Kč/MWh (včetně DPH). Dodavatelé elektřiny ho nesmí za žádných okolností překročit, a tak se většina z nich drží na jeho úrovni. U ELIMONu ale najdete již řadu produktů, jejichž ceny se dostaly i výrazně pod vládní strop. Vyzkoušejte například Svěží SPOT, Svěží MĚSÍC, Svěží 12 nebo Svěží 24.

Nový dodavatel elektřiny

Je váš stávající dodavatel elektřiny dražší a už se vám nevyplatí zůstávat u něj? Nemusíte. Máte právo vypovědět svou smlouvu a přejít k jinému dodavateli. Jakémukoliv. A to ať už sháníte dodavatele elektřiny pro svou domácnost nebo svou firmu. Nevíte, jak na to? Kontaktujte ELIMON, dohodněte si nejvýhodnější elektřinu, s fixací či bez ní, a těšte se na příznivé ceny a vstřícné jednání. Vybírat chytře se totiž vždy vyplatí.

Výběr distributora

Ve kterém kraji se nachází odběrné místo?

Distributor

distributor..name

Svěží MĚSÍC

od 22. 05. 2023

Tento produkt je určen pro domácnosti (spotřebitel ve smyslu obč. zákoníku) s garantovanou fixní cenou na daný měsíc. Červnová cena elektřiny je 2 458 Kč/MWh bez DPH.

Stáhnout PDF ceníky pro

Kraj Ústecký kraj
Distributor distributor..name

Svěží SPOT (regul. ceny 2023)

od 01. 11. 2022

Využijte okamžitých denních/hodinových cen na energetickém trhu. Cena není fixní a není dopředu známá. Produkt je určen pouze pro firmy a pro domácnosti, které mají průběhové měření. Této nabídky se týká vládní zastropování.

Stáhnout PDF ceníky pro

Kraj Ústecký kraj
Distributor distributor..name

Svěží 12

od 01. 03. 2023

Chcete mít spolehlivého dodavatele a odebírat energie pod vládním stropem? Tato nabídka je určena pro vás.

Stáhnout PDF ceníky pro

Kraj Ústecký kraj
Distributor distributor..name

Svěží 24

od 01. 03. 2023

Chcete mít spolehlivého dodavatele a odebírat energie pod vládním stropem? Tato nabídka je určena pro vás.

Stáhnout PDF ceníky pro

Kraj Ústecký kraj
Distributor distributor..name

Jak probíhá změna dodavatele


1
Férový dodavatel

Přečtěte si naše Předsmluvní informace , Všeobecné obchodní podmínky a prohlédněte si Ceník pro daný region.

2
Vyplňte smlouvu

Vyplňte elektronický formulář Smlouva o sdružených službách dodávky elektřiny.

3
Smlouvu nám zašlete poštou

Vytiskněte a podepište Smlouvu o sdružených službách dodávky elektřiny , a společně s kopií svého posledního vyúčtování zašlete poštou.

4
Vše za Vás vyřídíme

Součástí Smlouvy o sdružených službách dodávky elektřiny je Plná moc. Změna dodavatele je jen administrativní, stále budete mít stejného distributora i elektroměr

5
Zašleme Vám smlouvu zpět

Zašleme Vám potvrzenou kopii Smlouvy o sdružených službách dodávky elektřiny a následně originál Smlouvy společně s rozpisem plateb záloh. Díky tomu se stáváte zákazníkem společnosti ELIMON a.s.

Přidejte se k nám a šetřete díky naší Svěží energii.

Je to snadné. Stačí se nám jen ozvat.

Nechte nám kontakt, zavoláme vám

Nemáte čas to teď řešit? Nevíte, co si připravit? Nic se neděje. Zavoláme vám a předáme si všechny potřebné informace.

Děkujeme za odeslání formuláře.

Nezávazná kalkulace dodávek

Pošlete nám poslední vyúčtování a my vám zpracujeme nezávaznou kalkulaci. Je to skutečně tak snadné.