Energetický regulační úřad vydal Cenové rozhodnutí na rok 2024. V současné době implementujeme jeho znění do systému společnosti. Platební kalendáře, pokud to bude potřeba, zašleme v nejbližší možné době. Více informací v článcích.

Z důvodu ochrany zdraví se převádí veškerá komunikace se zákazníky do elektronické podoby

17. 3. 2020

Vážení zákazníci, od středy 18.03.2020 do odvolání přecházíme na elektronickou korespondenci se zákazníky. Z tohoto důvodu Vám nově budeme faktury zasílat e-mailem. Tímto opatřením reagujeme na výzvu České pošty, která doporučuje omezit návštěvy na všech svých pobočkách.

Chceme tak eliminovat pohyb našich pracovníků v terénu, abychom stále mohli zajišťovat administrativní úkony spojené s plynulou dodávkou energií.


Dále bychom Vás chtěli informovat, že distribuční společnosti pozastavují provádění fyzických odečtů zákazníků. Fakturace bude probíhat bez omezení, zejména na základě odhadů spotřeby a samoodečtů. V této souvislosti Vás může distribuční společnost napřímo kontaktovat (e-mail, telefon).


Můžete své požadavky a žádosti vyřizovat z pohodlí domova telefonicky na naší zákaznické lince: +420 474 720 240 nebo elektronicky na e-mailu: info@elimon.cz.


Děkujeme za pochopení a věříme, že se situace vylepší a nebezpečí šíření nákazy pomine co nejdříve.


ELIMON a.s., Vaše Svěží energie

Přidejte se k nám a šetřete díky naší Svěží energii.

Je to snadné. Stačí se nám jen ozvat.

Nechte nám kontakt, zavoláme vám

Nemáte čas to teď řešit? Nevíte, co si připravit? Nic se neděje. Zavoláme vám a předáme si všechny potřebné informace.

Děkujeme za odeslání formuláře.

Nezávazná cenová nabídka

Pošlete nám poslední vyúčtování a my vám zašleme nezávaznou nabídku na dodávky energií. Je to skutečně tak snadné.