Energetický regulační úřad vydal Cenové rozhodnutí na rok 2024. V současné době implementujeme jeho znění do systému společnosti. Platební kalendáře, pokud to bude potřeba, zašleme v nejbližší možné době. Více informací v článcích.

Pozor na praktiky podomních prodejců energií

26. 2. 2020

Ze zjištění České obchodní inspekce (ČOI) vyplývá, že za loňský rok provedla 52 kontrol a porušení zákona zjistila v 49 případech. Dá se tedy skoro říci, že všichni, kteří lidem podomně nabízeli přechod k jinému dodavateli energií za výhodnějších podmínek, porušili předložením nabídky zákon.

Obchodníci používali nekalé obchodní praktiky, neinformovali o všech podmínkách dodávky energií nebo o možnostech reklamace, apod. pod příslibem levnějších energií.


Naše společnost ctí pravidla obchodníka s elektřinou a plynem a dodržuje tak Etický kodex, který vydal Energetický regulační úřad (ERÚ). Na energetickém trhu působíme již 16 let a nikdy jsme podomní prodej nevyužívali a ani ho v budoucnu nevyužijeme. I nadále budeme poctivá a zákaznicky orientovaná společnost, která dodává levnou elektřinu a plyn všem svým spokojeným zákazníkům.


ELIMON a.s., Vaše Svěží energie

Přidejte se k nám a šetřete díky naší Svěží energii.

Je to snadné. Stačí se nám jen ozvat.

Nechte nám kontakt, zavoláme vám

Nemáte čas to teď řešit? Nevíte, co si připravit? Nic se neděje. Zavoláme vám a předáme si všechny potřebné informace.

Děkujeme za odeslání formuláře.

Nezávazná cenová nabídka

Pošlete nám poslední vyúčtování a my vám zašleme nezávaznou nabídku na dodávky energií. Je to skutečně tak snadné.