Změňte dodavatele a ušetřete tisíce korun

31. 12. 2019

Díky dodávkám Svěží energie získáte levnější elektřinu i plyn a řadu dalších výhod včetně prvotřídního zákaznického servisu.

Přepis zákazníka se změnou dodavatele

 • Pokud se přestěhujete a chcete odebírat elektřinu/plyn od společnosti ELIMON a.s.
 • Pokud chcete změnit v daném odběrném místě odběratele, a zároveň chcete změnit dodavatele elektřiny/plynu na naši společnost ELIMON a.s.

Postupujte dle níže uvedených pokynů nebo nás kontaktujte na tel: 474 720 240:

 1. Původní zákazník si sám ukončí stávající smlouvu u stávajícího dodavatele a nám doloží potvrzený datum ukončení stávající smlouvy bez demontáže elektroměru/plynoměru.

  (a) V případě odstěhování stávajícího zákazníka, který již není k zastižení a nemůže poskytnout novému zákazníkovi, který se chce stát naším zákazníkem, kopii výpovědi – žádáme o vyplnění Čestného prohlášení

  (b) V případě úmrtí stávajícího zákazníka, kdy nový zákazník chce přejít k naší společnosti ELIMON a.s. – žádáme o vyplnění Čestného prohlášení a doložení kopie úmrtního listu
 2. Předávací protokol vyplní zároveň původní i nový zákazník. Tento protokol slouží při předání daného odběrného místa k potvrzení stavů na elektroměru/plynoměru.
 3. Nový odběratel uzavře se společností ELIMON a.s. novou Smlouvu o sdružených službách dodávky elektřiny/plynu.
 4. Doložení dokladu o vztahu k nemovitosti (nájemní smlouva/kupní smlouva/darovací smlouva/výpis z katastru nemovitostí, popřípadě jiné doklady o vlastnictví nemovitosti).
 5. Smlouva o připojení – pro přepis Smlouvy je potřeba připojit dané odběrné místo k distribuční soustavě. Toto pro Vás sami zajistíme. Upozorňujeme, že zpracování této žádosti závisí na jednotlivých distributorech. Zpracování žádosti může trvat až 1 měsíc, obvykle je však zpracována elektronicky do 1 týdne.
 6. Podepsání a odeslání všech požadovaných dokumentů na naši adresu:

  ELIMON a.s.
  Solvayova 1597/3
  400 01 Ústí nad Labem
 7. Po uskutečnění převodu odběrného místa obdrží nový odběratel platební kalendář záloh a podepsanou Smlouvu o sdružených službách dodávky elektřiny/plynu.

Mám zájem o dodávku

Přidejte se k nám a šetřete díky naší Svěží energii.

Je to snadné. Stačí se nám jen ozvat.

Nechte nám kontakt, zavoláme vám

Nemáte čas to teď řešit? Nevíte, co si připravit? Nic se neděje. Zavoláme vám a předáme si všechny potřebné informace.

Děkujeme za odeslání formuláře.

Nezávazná kalkulace dodávek

Pošlete nám poslední vyúčtování a my vám zpracujeme nezávaznou kalkulaci. Je to skutečně tak snadné.