Energetický regulační úřad vydal Cenové rozhodnutí na rok 2024. V současné době implementujeme jeho znění do systému společnosti. Platební kalendáře, pokud to bude potřeba, zašleme v nejbližší možné době. Více informací v článcích.

Ujištění společnosti ELIMON a.s.

14. 12. 2017

Reagujeme na automatickou zprávu – Výzva k narovnání bezesmluvního vztahu, která byla chybně zaslána distribuční společností části našich zákazníků, a to bez našeho vědomí.

Chtěli bychom Vás ubezpečit, že k ukončení smluvního vztahu ze strany naší společnosti v žádném případě nedochází. V současné době došlo u Operátora trhu k systémovým krokům spojených s prodloužením dodávek na další období. Bohužel v těchto procesech nastala systémová chyba ve zpracování potřebných údajů, na základě níž, systém distribuční společnosti chybně vygeneroval zmíněnou zprávu.

Distribuční společnost GasNet, s.r.o. zašle během dnešního dne všem zákazníkům, kteří tuto zprávu obdrželi, vysvětlující e-mail, že situace je již vyřešena a na daném odběrném místě nehrozí žádný bezesmluvní vztah, tak jak bylo uvedeno.

Ze strany naší společnosti je dodávka plynu zajištěna tak, jak je obsaženo ve Smlouvě o sdružených službách dodávky a odběru plynu.

Za vzniklé komplikace, které nebyly způsobeny naší společností, se omlouváme.

ELIMON a.s., Vaše Svěží energie

Přidejte se k nám a šetřete díky naší Svěží energii.

Je to snadné. Stačí se nám jen ozvat.

Nechte nám kontakt, zavoláme vám

Nemáte čas to teď řešit? Nevíte, co si připravit? Nic se neděje. Zavoláme vám a předáme si všechny potřebné informace.

Děkujeme za odeslání formuláře.

Nezávazná cenová nabídka

Pošlete nám poslední vyúčtování a my vám zašleme nezávaznou nabídku na dodávky energií. Je to skutečně tak snadné.