Energetický regulační úřad vydal Cenové rozhodnutí na rok 2024. V současné době implementujeme jeho znění do systému společnosti. Platební kalendáře, pokud to bude potřeba, zašleme v nejbližší možné době. Více informací v článcích.

Změna záloh na elektřinu, nebo plyn

Výše záloh se odvíjí od vaší roční spotřeby elektřiny nebo plynu a od cen energií (obchodních i regulovaných) v následujícím zúčtovacím období. Záleží nám na tom, aby nastavení vašich záloh bylo vždy optimální. Díky tomu se nemusíte obávat vysokého nedoplatku ani vám nehrozí, že za energie budete platit více než je nutné.

Při změně způsobu plateb vyplňte elektronický formulář níže. Děkujeme.

Připomínáme, že v případě úhrady záloh pomocí trvalého příkazu v bance si musíte sami tento bankovní příkaz upravit tak, aby částka odpovídala změněné záloze. Při platbě SIPO či inkasem zařídíme změnu záloh sami.

Elektronický formulář

Označená pole jsou povinná

Odběratel


Typ odběru

Změna způsobu plateb


Vyberte požadovanou platební metodu

Změna výše zálohy


Poznámka: Výše zálohy by měla vycházet ze skutečné spotřeby elektřiny/plynu. Doporučujeme pro odhad roční platby, abyste použili Vaši poslední fakturu za celý rok a zálohu upravili podle toho, jestli chcete spotřebu zvýšit nebo snížit (např. podle počtu osob v domácnosti). Při měsíčních platbách nesmí být výše zálohy nižší než 1/12 předpokládané roční fakturované částky za dodávku a distribuci.

Děkujeme za odeslání formuláře.

Přidejte se k nám a šetřete díky naší Svěží energii.

Je to snadné. Stačí se nám jen ozvat.

Nechte nám kontakt, zavoláme vám

Nemáte čas to teď řešit? Nevíte, co si připravit? Nic se neděje. Zavoláme vám a předáme si všechny potřebné informace.

Děkujeme za odeslání formuláře.

Nezávazná cenová nabídka

Pošlete nám poslední vyúčtování a my vám zašleme nezávaznou nabídku na dodávky energií. Je to skutečně tak snadné.