mám zájem o dodávku Můj ELIMON

potřebujete poradit ?

Napište nám
+420 474 720 240 +420 220 512 422
+420 474 720 240

Opět jsme získali ocenění SPOLEHLIVÁ FIRMA od informačního portálu Živéfirmy.cz

16. 11. 2015

zive_firmy Společnost ELIMON a.s. jde i nadále vstříc svým zákazníkům, a proto je pro své zákazníky především partnerem, kterému můžou věřit a mohou se na něj vždy spolehnout. Naše společnost nadále rozšiřuje spektrum informačních kanálů, zpřístupňujících kontakty a potřebné údaje.

I letos se prezentuje na hojně užívaném portále Živéfirmy.cz, který registruje více než 320 000 aktivních firem z celé České republiky a od roku 1991 se řadí k předním databázovým projektům na tuzemském trhu. Registrací a pravidelnou aktualizací údajů společnost ELIMON a.s. získala oprávnění používat oficiální certifikát SPOLEHLIVÁ FIRMA.

Uživatelé portálu Živéfirmy.cz mají k dispozici propracované vyhledávání, které umožňuje nalézt hledanou firmu podle názvu, IČ, oboru ve kterém působí, lokality a mnoha dalších parametrů. Vyhledávání je velice jednoduché a intuitivní. Stačí do vyhledávacího formuláře zadat hledaný dotaz a odpověď je uživateli vrácena ve formě seznamu firem, které odpovídají hledaným kritériím. Stávající i noví zákazníci tak mají kdykoliv a snadno k dispozici potřebné informace o společnosti ELIMON a.s. jak přímo na portále Živéfirmy.cz, tak prostřednictvím katalogu obcí a regionálních firem Živéobce.cz i na významných zpravodajských serverech jako je Deník.cz, E15.cz, iRegiony.cz, dále pak v IT magazínu Živě.cz, ale i v oblíbených společenských magazínech Blesk.cz (sekce zprávy), Šíp PLUS a lifestylovém titulu Maminka.cz.

ELIMON a.s., Vaše Svěží energie

Jak probíhá
změna dodavatele

  1. Přečtěte si naše Předsmluvní informace, Všeobecné obchodní podmínky a prohlédněte si Ceník pro daný region.
  2. V případě zájmu vyplňte elektronický formulář Smlouva o sdružených službách dodávky elektřiny, nebo jeho papírovou podobu.
  3. Vytiskněte a podepište Smlouvu o sdružených službách dodávky elektřiny, a společně s kopií svého posledního vyúčtování zašlete poštou.
  4. Součástí Smlouvy o sdružených službách dodávky elektřiny je Plná moc. Změna dodavatele je jen administrativní, stále budete mít stejného distributora a stejný elektroměr.
  5. Zašleme Vám potvrzenou kopii Smlouvy o sdružených službách dodávky elektřiny a následně originál Smlouvy společně s rozpisem plateb záloh.
  6. Stáváte se zákazníkem společnosti ELIMON a.s.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace