mám zájem o dodávku Můj ELIMON

potřebujete poradit ?

Napište nám
+420 474 720 240 +420 220 512 422
+420 474 720 240

Nové internetové stránky

9. 11. 2015

Bez názvu Vážení zákazníci a návštěvníci. Spustili jsme pro Vás nové internetové stránky. Naším cílem bylo vytvořit přehlednější, uživatelsky příjemnější internetové stránky, které nyní přinášejí hlavně snadnou orientaci pro návštěvníka.

Nové internetové stránky prošly kompletní proměnou zahrnující jak novou grafiku, tak zcela novou strukturu. „Díky rostoucímu počtu našich nových spokojených zákazníků se mění nároky na internetové stránky, proto bylo hlavním cílem nové stránky co nejvíce zjednodušit a zpřehlednit. Věřím, že na nových stránkách naši zákazníci a návštěvníci naleznou snadno a rychle všechny informace, které potřebují“, uvedl projektový manažer společnosti ELIMON a.s. Ing. Roman Pauer.

Hlavní stránka je nově rozčleněna do několika hlavních částí, z nichž nejdůležitější je kalkulačka úspor. Novinkou je také přehledné zpracování nejčastějších otázek zákazníků, spolu s možností snadného kontaktování společnosti či zjištění aktuálních novinek. Prostřednictvím internetových stránek mají také zákazníci přístup ke svému účtu, ve kterém mohou jednoduše z pohodlí domova spravovat své zákaznické účty.

Internetové stránky jsou nově také optimalizovány nejen pro všechny hlavní webové prohlížeče, ale též pro mobilní telefony a tablety.

Věříme, že se vám naše nové webové stránky budou líbit a budete se v nich dobře orientovat.

V případě dotazů, postřehů a připomínek využijte náš Kontaktní formulář.

Přejeme Vám hezké dny plné svěží energie

ELIMON a.s.

Jak probíhá
změna dodavatele

  1. Přečtěte si naše Předsmluvní informace, Všeobecné obchodní podmínky a prohlédněte si Ceník pro daný region.
  2. V případě zájmu vyplňte elektronický formulář Smlouva o sdružených službách dodávky elektřiny, nebo jeho papírovou podobu.
  3. Vytiskněte a podepište Smlouvu o sdružených službách dodávky elektřiny, a společně s kopií svého posledního vyúčtování zašlete poštou.
  4. Součástí Smlouvy o sdružených službách dodávky elektřiny je Plná moc. Změna dodavatele je jen administrativní, stále budete mít stejného distributora a stejný elektroměr.
  5. Zašleme Vám potvrzenou kopii Smlouvy o sdružených službách dodávky elektřiny a následně originál Smlouvy společně s rozpisem plateb záloh.
  6. Stáváte se zákazníkem společnosti ELIMON a.s.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace