mám zájem o dodávku Můj ELIMON

potřebujete poradit ?

Napište nám
+420 474 720 240 +420 220 512 422
+420 474 720 240

Informace pro zákazníky

11. 10. 2021

Našim stávajícím zákazníkům se smlouvou na dobu neurčitou cenu elektřiny a plynu neměníme. U smluv s fixní cenou garantujeme zasmluvněnou cenu energií na celé fixované období.

Nově stanovené ceníky jsou platné pouze pro nové zákazníky, kteří se na nás obracejí z důvodu odchodu od jejich dodavatele, který nedostál svým závazkům a vypověděl jim smlouvu. Novým zákazníkům garantujeme fixní cenu na 12 či 24 měsíců, dle zvoleného produktu.

ELIMON a.s., Vaše Svěží energie

Jak probíhá
změna dodavatele

  1. Přečtěte si naše Předsmluvní informace, Všeobecné obchodní podmínky a prohlédněte si Ceník pro daný region.
  2. V případě zájmu vyplňte elektronický formulář Smlouva o sdružených službách dodávky elektřiny, nebo jeho papírovou podobu.
  3. Vytiskněte a podepište Smlouvu o sdružených službách dodávky elektřiny, a společně s kopií svého posledního vyúčtování zašlete poštou.
  4. Součástí Smlouvy o sdružených službách dodávky elektřiny je Plná moc. Změna dodavatele je jen administrativní, stále budete mít stejného distributora a stejný elektroměr.
  5. Zašleme Vám potvrzenou kopii Smlouvy o sdružených službách dodávky elektřiny a následně originál Smlouvy společně s rozpisem plateb záloh.
  6. Stáváte se zákazníkem společnosti ELIMON a.s.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace