mám zájem o dodávku Můj ELIMON

potřebujete poradit ?

Napište nám
+420 474 720 240 +420 220 512 422
+420 474 720 240

Euro Tour Prague Paddle Fest

21. 6. 2021

Prague-Paddle-Fest-2021 Naši mílí zákazníci, další ročník unikátního paddleboardového závodu ze série Euro Tour je z června přeložen na 27. – 28. srpna 2021. Dvoudenní program bude určen pro každého. Testování paddleboardů, společné workshopy pro děti, závody pro děti, amatéry i profesionály nebo pro celé týmy. To vše přímo v centru hlavního města, s výhledem na Pražský hrad, Kampu, Karlův most… obloukem kolem Střeleckého ostrova, se odehraje na vlnách Vltavy Prague Paddle Race jakožto součást největší evropské série The Euro Tour. Naše společnost je i v tomto roce hrdým generálním partnerem.

Během celého víkendu (27. a 28. 8. 2021) bude probíhat doprovodný program pro rodiny s dětmi jak na vodě, tak na souši.

Na ostrově se dá platit bankovními kartami i v hotovosti. (Startovné se platí v hotovosti nebo předem v online přihlášce.)

VYKLÁDÁNÍ BOARDŮ: můžete zastavit na 15 minut na krátkodobém parkovišti pro autobusy v ulici Vítězná před Mostem Legií. Poté přenést paddleboardy cca 200m přes most a po schodech dolů na Střelecký ostrov, kde najdete Registraci.
PARKOVÁNÍ: pro osobní automobily můžete najít volné místo v některých z ulic kolem Janáčkova nábřeží případně na placeném parkovišti Národního divadla (pravý břeh) nebo některého parkovacího domu (levý břeh).
OBYTNÉ AUTOMOBILY doporučujeme zaparkovat na Císařské louce v kempu a odtud můžete klidně přijet na Střelecký ostrov na paddleboardech. Jen pozor Šítkovský jez (ten před Střeleckým ostrovem) je potřeba přenést po ochozu nalevo od jezu u restaurace.

Více informací na: www.praguepaddlefest.cz

ELIMON a.s., Vaše Svěží energie

Jak probíhá
změna dodavatele

  1. Přečtěte si naše Předsmluvní informace, Všeobecné obchodní podmínky a prohlédněte si Ceník pro daný region.
  2. V případě zájmu vyplňte elektronický formulář Smlouva o sdružených službách dodávky elektřiny, nebo jeho papírovou podobu.
  3. Vytiskněte a podepište Smlouvu o sdružených službách dodávky elektřiny, a společně s kopií svého posledního vyúčtování zašlete poštou.
  4. Součástí Smlouvy o sdružených službách dodávky elektřiny je Plná moc. Změna dodavatele je jen administrativní, stále budete mít stejného distributora a stejný elektroměr.
  5. Zašleme Vám potvrzenou kopii Smlouvy o sdružených službách dodávky elektřiny a následně originál Smlouvy společně s rozpisem plateb záloh.
  6. Stáváte se zákazníkem společnosti ELIMON a.s.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace