mám zájem o dodávku Můj ELIMON

potřebujete poradit ?

Napište nám
+420 474 720 240 +420 220 512 422
+420 474 720 240

Z důvodu ochrany zdraví se převádí veškerá komunikace se zákazníky do elektronické podoby

18. 3. 2020

covid 19 Vážení zákazníci, od středy 18.03.2020 do odvolání přecházíme na elektronickou korespondenci se zákazníky. Z tohoto důvodu Vám nově budeme faktury zasílat e-mailem. Tímto opatřením reagujeme na výzvu České pošty, která doporučuje omezit návštěvy na všech svých pobočkách.

Chceme tak eliminovat pohyb našich pracovníků v terénu, abychom stále mohli zajišťovat administrativní úkony spojené s plynulou dodávkou energií.

Dále bychom Vás chtěli informovat, že distribuční společnosti pozastavují provádění fyzických odečtů zákazníků. Fakturace bude probíhat bez omezení, zejména na základě odhadů spotřeby a samoodečtů. V této souvislosti Vás může distribuční společnost napřímo kontaktovat (e-mail, telefon).

Můžete své požadavky a žádosti vyřizovat z pohodlí domova telefonicky na naší zákaznické lince: +420 474 720 240 nebo elektronicky na e-mailu: info@elimon.cz.

Děkujeme za pochopení a věříme, že se situace vylepší a nebezpečí šíření nákazy pomine co nejdříve.

ELIMON a.s., Vaše Svěží energie

Jak probíhá
změna dodavatele

  1. Přečtěte si naše Předsmluvní informace, Všeobecné obchodní podmínky a prohlédněte si Ceník pro daný region.
  2. V případě zájmu vyplňte elektronický formulář Smlouva o sdružených službách dodávky elektřiny, nebo jeho papírovou podobu.
  3. Vytiskněte a podepište Smlouvu o sdružených službách dodávky elektřiny, a společně s kopií svého posledního vyúčtování zašlete poštou.
  4. Součástí Smlouvy o sdružených službách dodávky elektřiny je Plná moc. Změna dodavatele je jen administrativní, stále budete mít stejného distributora a stejný elektroměr.
  5. Zašleme Vám potvrzenou kopii Smlouvy o sdružených službách dodávky elektřiny a následně originál Smlouvy společně s rozpisem plateb záloh.
  6. Stáváte se zákazníkem společnosti ELIMON a.s.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace