Energetický regulační úřad vydal Cenové rozhodnutí na rok 2024. V současné době implementujeme jeho znění do systému společnosti. Platební kalendáře, pokud to bude potřeba, zašleme v nejbližší možné době. Více informací v článcích.

Cyklistický ELIMON Ústí MTB Cup 2017 odstartoval na Střížáku aprílem

2. 4. 2017

Naše společnost ELIMON a.s. podpoří i v tomto roce sérii závodu horských kol. Tento víkend se uskutečnil již 4. ročník závodu horských kol. První závod odstartoval na střížovickém vrchu v Ústí nad Labem, tentokrát nově na přilehlé louce. Díky pořadatelům se podařilo louku připravit na široký a bezpečný start s dlouhou startovací a cílovou dráhou.

Byly obsazeny všechny kategorie dětí i dospělých. Stejně jako vloni byly oceněny všechny děti do 4 let a v dalších kategoriích vždy prvních 5 obdrželo cenu a diplom. Trať závodů dětských kategoriích byla vylepšena o další sekce a pro dospělé závodníky přibyla hned tři vylepšení v podobě nových trailů. Závody si užili jak závodníci, tak diváci a fanoušci. Letos poprvé závody otestovali členové pražského teamu Bikeclinik junior team v čele s loňským Mistrem české republiky Filipem Samcem (11 let). Tyto závody tak získávají prestiž mistrovských závodů.

Těšíme se na další závody a všem přejeme slunečné a svěží nadcházející dny.

ELIMON a.s., Vaše Svěží energie

Přidejte se k nám a šetřete díky naší Svěží energii.

Je to snadné. Stačí se nám jen ozvat.

Nechte nám kontakt, zavoláme vám

Nemáte čas to teď řešit? Nevíte, co si připravit? Nic se neděje. Zavoláme vám a předáme si všechny potřebné informace.

Děkujeme za odeslání formuláře.

Nezávazná cenová nabídka

Pošlete nám poslední vyúčtování a my vám zašleme nezávaznou nabídku na dodávky energií. Je to skutečně tak snadné.