Vážení zákazníci, díky velkému zájmu o naše služby může být zákaznická linka přetížena a doba odpovědi na e-maily delší než obvykle. Vaše požadavky můžete zaslat na info@elimon.cz. Děkujeme. ELIMON a.s., Vaše Svěží energie

Ceny energií klesají. Získejte díky nám nejlepší cenu elektřiny a plynu na trhu

31. 5. 2023

Končí vám smlouva a s tím i výhodná fixace ceny energií, u vašeho stávajícího dodavatele? Věnovat pár minut výběru dodavatele energií se vyplatí. Náš nový ceník Svěží MĚSÍC si mohou sjednat stávající i noví zákazníci. U nás si stávajících zákazníků vážíme a chceme, aby měli na výběr vždy ten nejlepší produkt.

Hlavní výhody produktu Svěží MĚSÍC:

  • Garantovaná fixní cena elektřiny či plynu na celý kalendářní měsíc. Nejlepší řešení v současné době, kdy dochází ke stabilizaci energetického trhu a poklesu cen elektřiny a plynu.
  • Cena na daný měsíc vychází z aktuálních cen, za které se elektřina obchodovala na burze v posledních 5-ti obchodních dnech předchozího měsíce.
  • Produkt Svěží MĚSÍC je sjednáván na dobu neurčitou, výpovědní lhůta činí 1 měsíc a začíná běžet prvním dnem následujícího měsíce po zaslání výpovědi.
  • Celou změnu dodavatele vyřídíme kompletně za vás, nemusíte se o nic starat.

Zájemci o odběr energií od naší společnosti si mohou tento produkt sjednat i online prostřednictvím formuláře níže po kliknutí na Stát se zákazníkem. Nikam tak nemusíte chodit, vše si zařídíte pohodlně a kdykoli. Samozřejmě nás můžete i kontaktovat. Jak vám to nejlépe vyhovuje. Pro vytvoření nezávazné nabídky využijte interaktivního formuláře Chci zpracovat kalkulaci. Další možností je zanechat na vás níže kontakt a vybrat si čas. My se vám ozveme a vše vyřídíme za vás přesně podle vašich požadavků.

Aktuálně nabízené ceníky svěží energie jsou uvedeny zde pro elektřinu nebo plyn

Přidejte se k nám a šetřete díky naší Svěží energii.

Je to snadné. Stačí se nám jen ozvat.

Nechte nám kontakt, zavoláme vám

Nemáte čas to teď řešit? Nevíte, co si připravit? Nic se neděje. Zavoláme vám a předáme si všechny potřebné informace.

Děkujeme za odeslání formuláře.

Nezávazná cenová nabídka

Pošlete nám poslední vyúčtování a my vám zašleme nezávaznou nabídku na dodávky energií. Je to skutečně tak snadné.