Prodej plynu

Zde naleznete veškeré informace o produktech, cenách či možnosti změny dodavatele.

Calc ikona

Rychlá kalkulačka nákladů

Spočítejte si, kolik s námi můžete při dodávkách elektřiny a plynu ušetřit!

Přejít na kalkulačku ->

Uvažuji o plynu od ELIMON a.s.

Změna dodavatele jednoduše a rychle. Po sepsání smlouvy vše zařídíme za Vás.

Postup při uzavření Smlouvy o sdružených službách dodávky plynu (domácnosti/podnikatelé)


 • 1. krok - Uvažuji o změně dodavatele plynu

  Přečtěte si naše Předsmluvní informace, Všeobecné obchodní podmínky, prohlédněte si Ceník pro daný region a spočítejte si roční náklady přes naši Kalkulačku.

 • 2. krok - Sepsání on-line smlouvy

  V případě zájmu vyplňte smlouvu přes jednoduchý elektronický formulář. Uzavřít smlouvu na plyn Vyplnění Smlouvy Vám potrvá přibližně 15 minut. Před vyplněním si připravte poslední fakturu a smlouvu Vašeho současného dodavatele, kde naleznete veškeré údaje potřebné k vyplnění této Smlouvy.

  Pokud budete potřebovat naši pomoc, můžete nám zavolat na tel. +420 474 720 240 nebo nás kontaktovat na email info@elimon.cz. Popřípadě si můžete stáhnout tiskopis Smlouva o sdružených službách dodávky a odběru plynu, kterou můžete vyplnit.

  AKCE: stávajícím zákazníkům poskytujeme odměnu za získání nového zákazníka. Více informací a další aktuální nabídky naleznete v sekci Akce a bonusy.

 • 3. krok - Uzavření smlouvy

  2x vytiskněte a podepište Smlouvu o sdružených službách dodávky a odběru plynu, a společně s kopií svého posledního vyúčtování od původního dodavatele zašlete poštou na adresu:

  ELIMON a.s., Solvayova 1597/3, Ústí nad Labem, 400 01

 • 4. krok - Výpověď původní smlouvy - zařídíme vše za Vás

  Součástí Smlouvy o sdružených službách dodávky a odběru plynu je Plná moc, jež nás opravňuje k vyřízení potřebných úkonů ke změně dodavatele. Výpovědní lhůta započne první den následujícího měsíce od doručení Smlouvy o sdružených službách dodávky a odběru plynu. Změna dodavatele je jen administrativní, stále budete mít stejného distributora a stejný plynoměr.

 • 5. krok - Stáváte se zákazníkem společnosti ELIMON a.s.

  Po úspěšné změně dodavatele (záleží na výpovědní lhůtě – cca 2-3 měsíce) Vám zašleme potvrzenou kopii Smlouvy o sdružených službách dodávky a odběru plynu společně s předpisem záloh.

Uvažuji o plynu (středoodběratelé / velkoodběratelé)

U zákazníků v segmentu středoodběratelé nebo velkoodběratelé, tedy v měření typu A nebo typu B, Vám rádi vypracujeme cenovou nabídku na daný rok na základě předložení denního (popř. měsíčního) odběrového diagramu a denní rezervované kapacity. Poptávku můžete zaslat na email info@elimon.cz.

Zeptejte se nás

V případě jakéhokoliv dotazu nás můžete kdykoli kontaktovat. Prosíme o vyplnění Vašeho e-mailu, abychom mohli na Váš dotaz co nejrychleji odpovědět.

*
*
*
Proč musím tohle vyplňovat?

Vaše kontaktní osoby

prodej plynu

mob.: +420 734 785 383
mob.: +420 734 785 388
tel.: +420 474 720 240
plyn@elimon.cz

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace