potřebujete poradit ?

Napište nám
+420 474 720 240 +420 220 512 422
+420 474 720 240

ELIMON a.s. působí na energetickém trhu od roku 2004. Od svého založení se soustřeďuje na poskytování služeb spojených s energetickým poradenstvím a prodejem dodávky energetických komodit jako je elektřina, zemní plyn a uhlí. Hlavním cílem je zajistit všem klientům komplexní dodávku, včetně doprovodných služeb a spolehlivého servisu.

Společnost ELIMON a.s. hledá kandidáty na pozice:

  1. ​Fakturantka

​Fakturantka

Chcete pracovat v příjemném prostředí, naučit se novým věcem a mít možnost profesionálního rozvoje v oblasti fakturace? Hledáme vhodnou adeptku na pozici „fakturantka“.

Náplň práce:

  • vystavování daňových dokladů
  • vystavování zápočtů, dokladů o úhradě, splátkových kalendářů
  • komunikace se zákazníky
  • stahování podkladů pro fakturaci - odečty (zprávy z OTE)
  • kontrola fakturačních podkladů
  • spolupráce s oddělením pohledávek

Požadujeme:

  • SOU/SŠ
  • uživatelská znalost práce na PC
  • dobrá znalost MS Excel
  • znalost programu FLEXI výhodou
  • komunikativnost
  • pečlivost
  • flexibilitu, spolehlivost, zodpovědnost

Nabízíme:

  • zázemí ve stabilní a prosperující společnosti v oblasti energetiky
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • zaměstnanecké benefity (stravenky, příspěvek na životní či penzijní. poj.)
  • přátelské pracovní prostředí
  • nástup možný ihned

Své strukturované životopisy (včetně fotografie) spolu s motivačním dopisem zasílejte na e-mail: pauer@elimon.cz do předmětu prosím uveďte název pracovní pozice: Obchodní reprezentant, nebo můžete volat: +420 731 435 233

V případě, že se Váš profil bude shodovat s našimi požadavky na obsazovanou pozici, zařadíme Vás do výběrového řízení a do 15 dnů po obdržení požadovaných materiálů Vás budeme kontaktovat za účelem sjednání osobního pohovoru.

S poskytnutými materiály bude zacházeno v souladu se zákonem č.101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Další informace