potřebujete poradit ?

Napište nám
+420 474 720 240 +420 220 512 422
+420 474 720 240

ELIMON a.s. působí na energetickém trhu od roku 2004. Od svého založení se soustřeďuje na poskytování služeb spojených s energetickým poradenstvím a prodejem dodávky energetických komodit jako je elektřina, zemní plyn a uhlí. Hlavním cílem je zajistit všem klientům komplexní dodávku, včetně doprovodných služeb a spolehlivého servisu.

Společnost ELIMON a.s. hledá kandidáty na pozice:

  1. Účetní – Ústí nad Labem
  2. Asistent/Asistentka – Ústí nad Labem
  3. Energetický poradce / 20 000 Kč - 50 000 Kč

Účetní – Ústí nad Labem

Společnost ELIMON a.s. hledá novou kolegyni do svého rozšiřujícího se týmu.

Náplň práce:

  • účtování přijatých a vydaných faktur
  • párování plateb, účtování hotovosti, majetku
  • příprava a zpracování podkladů k DPH
  • zpracování podkladů pro měsíční účetní závěrku
  • spolupráce s daňovou poradkyní
  • spolupráce s hlavní účetní

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
  • praxe v oboru podmínkou – min. 3 roky
  • znalost účetních a daňových předpisů
  • uživatelská znalost práce na PC
  • dobrá znalost MS Excel a MS Word
  • znalost programu POHODA výhodou
  • znalost personalistiky a mzdové problematiky výhodou, ale ne podmínkou
  • analytické myšlení
  • samostatnost, pečlivost a zodpovědnost

Nabízíme:

  • různorodá práce ve stabilní, prosperující společnosti v oblasti energetiky
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • zaměstnanecké benefity
  • přátelské pracovní prostředí
  • nástup možný ihned

Své strukturované životopisy (včetně fotografie) spolu s motivačním dopisem zasílejte na e-mail: horova@elimon.cz do předmětu prosím uveďte název pracovní pozice: Účetní.

nebo můžete volat: +420 734 266 111

V případě, že se Váš profil bude shodovat s našimi požadavky na obsazovanou pozici, zařadíme Vás do výběrového řízení a do 15 dnů po obdržení požadovaných materiálů Vás budeme kontaktovat za účelem sjednání osobního pohovoru.

S poskytnutými materiály bude zacházeno v souladu se zákonem č.101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Asistent/Asistentka – Ústí nad Labem

Rozšiřte řady zaměstnanců ELIMON a.s., v dlouhodobé a stabilní společnosti na trhu s energiemi. Nabízíme volnou pracovní pozici v Ústí nad Labem na HPP, kde náplní práce bude administrativa, komunikace se zákazníky, navolávání schůzek pro naše obchodní zástupce.

Požadujeme skvělé komunikační dovednosti, odpovědnost, obchodní talent, nasazení. Nabízíme zázemí stabilní české prosperující společnosti v oblasti energetiky, odpovídající mzdové ohodnocení, kariérní růst, zaměstnanecké benefity, přátelské pracovní prostředí a vstupní zaškolení.

Pokud Vás naše nabídka volného místa zaujala a chcete se dozvědět více informací, pošlete nám svůj životopis s kontakty na adresu pauer@elimon.cz

Těšíme se na budoucí spolupráci.

Energetický poradce / 20 000 Kč - 50 000 Kč

Chcete šířit svěží energii jako energetický poradce společnosti ELIMON a.s.? Je to velmi jednoduché. Právě pro Vás tu máme kvalitní a cenově bezkonkurenční produkty dodávek elektřiny a plynu.

Staňte se našimi partnery, prodávejte elektřinu a plyn koncovým zákazníkům a můžete se těšit na skutečně motivační provizní systém, odborné a kvalitní školení, které Vám poskytne dostatek informací o všech našich produktech.

Další informace