potřebujete poradit ?

Napište nám
+420 474 720 240 +420 220 512 422
+420 474 720 240

ELIMON a.s. působí na energetickém trhu od roku 2004. Od svého založení se soustřeďuje na poskytování služeb spojených s energetickým poradenstvím a prodejem dodávky energetických komodit jako je elektřina, zemní plyn a uhlí. Hlavním cílem je zajistit všem klientům komplexní dodávku, včetně doprovodných služeb a spolehlivého servisu.

Společnost ELIMON a.s. hledá kandidáty na pozice:

  1. Energetický poradce / 20 000 Kč - 50 000 Kč
  2. Referent/ka klientských služeb - Praha 6
  3. Referent/ka nákupu energet. komodit - Praha 6

Energetický poradce / 20 000 Kč - 50 000 Kč

Chcete šířit svěží energii jako energetický poradce společnosti ELIMON a.s.? Je to velmi jednoduché. Právě pro Vás tu máme kvalitní a cenově bezkonkurenční produkty dodávek elektřiny a plynu.

Staňte se našimi partnery, prodávejte elektřinu a plyn koncovým zákazníkům a můžete se těšit na skutečně motivační provizní systém, odborné a kvalitní školení, které Vám poskytne dostatek informací o všech našich produktech.

Pokud Vás naše nabídka volného místa zaujala a chcete se dozvědět více informací, pošlete nám svůj životopis s kontakty na adresu pauer@elimon.cz

Těšíme se na budoucí spolupráci.

Referent/ka klientských služeb - Praha 6

Rozšiřte řady zaměstnanců ELIMON a.s. Nabízíme volnou pracovní pozici na HPP, kde náplní práce bude hlavně komunikace se zákazníky a administrativa.

Náplň práce:

  • Komunikace se zákazníky, evidence a vyřizování vzniklých požadavků
  • Evidence a zpracování smluv
  • Zajištění procesu změny dodavatele elektřiny nebo plynu
  • Komunikace s distribučními společnostmi a Operátorem trhu
  • Řešení platební morálky zákazníků
  • Vystavování splátkových kalendářů

Požadujeme:

  • SOU/SŠ
  • uživatelská znalost práce na PC
  • dobrá znalost MS Excel
  • znalost programu FLEXI výhodou
  • komunikativnost
  • pečlivost
  • flexibilitu, spolehlivost, zodpovědnost

Nabízíme:

  • zázemní ve stabilní a prosperující společnosti v oblasti energetiky
  • nástup možný ihned
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • zaměstnanecké benefity (stravenky, příspěvek na životní či penzijní. poj.)
  • přátelské pracovní prostředí

Své strukturované životopisy (včetně fotografie) spolu s motivačním dopisem zasílejte na e-mail: stempkovska@elimon.cz do předmětu prosím uveďte název pracovní pozice: Referent/ka klientských služeb, nebo můžete volat: +420 734 785 388.

V případě, že se Váš profil bude shodovat s našimi požadavky na obsazovanou pozici, zařadíme Vás do výběrového řízení a do 15 dnů po obdržení požadovaných materiálů Vás budeme kontaktovat za účelem sjednání osobního pohovoru.

S poskytnutými materiály bude zacházeno v souladu s Nařízením GDPR - (EU) 2016/679 a dle Zásad uvedených na internetové stránce www.elimon.cz.

Referent/ka nákupu energet. komodit - Praha 6

Rozšiřte řady zaměstnanců ELIMON a.s. Nabízíme volnou pracovní pozici na HPP, na pozici referent/ka nákupu energetických komodit.

  • administrativní podpora oddělení nákupu energi
  • vedení příslušné dokumentace a zajišťování administrativní agendy
  • cenotvorba, individuální naceňování dle stanovené metodiky
  • správa realizovaných obchodů
  • pravidelný reporting
  • optimalizace nákupní strategie
  • úzká spolupráce s prodejním oddělením a backoffice

  • Pracovní pozice je vhodná i pro absolventy.

Požadujeme:

  • min. SŠ vzdělání - odborného směru (elektro výhodou)
  • zkušenosti z oblasti nákupu energetických komodit - výhodou, ne podmínkou
  • výbornou znalost práce na PC (především produktů MS Office)
  • analytické uvažování
  • aktivní přístup k řešení zadaných úkolů, spolehlivost
  • samostatnost a pečlivost
  • ochotu pracovat a učit se novým věcem
  • odolnost vůči stresu
  • nástup možný ihned, nebo dle dohody s vybraným kandidátem / kandidátkou

Nabízíme:

  • zázemí stabilní, prosperující společnosti v oblasti energetiky, na Praze 6
  • perspektivní práci na trvalý pracovní poměr
  • odpovídající mzdové ohodnocení, s možností dalšího růstu
  • velmi dobré zaškolení, pravidelné vzdělávání
  • možnost vlastní seberealizace
  • motivační program, zaměstnanecké benefity
  • přátelské pracovní prostředí, dobrý pracovní tým kolegů

Váš strukturovaný životopis v češtině, prosím, zasílejte na e-mail: polakova@elimon.cz do předmětu prosím uveďte název pracovní pozice: Referent/ka nákupu energet. komodit, nebo můžete volat: +420 731 837 980.

Další informace