potřebujete poradit ?

Napište nám
+420 474 720 240 +420 220 512 422
+420 474 720 240

ELIMON a.s. působí na energetickém trhu od roku 2004. Od svého založení se soustřeďuje na poskytování služeb spojených s energetickým poradenstvím a prodejem dodávky energetických komodit jako je elektřina, zemní plyn a uhlí. Hlavním cílem je zajistit všem klientům komplexní dodávku, včetně doprovodných služeb a spolehlivého servisu.

Společnost ELIMON a.s. hledá kandidáty na pozice:

  1. Účetní – Ústí nad Labem
  2. Obchodní manažer
  3. Energetický poradce

Účetní – Ústí nad Labem

Společnost ELIMON a.s. hledá novou kolegyni do svého rozšiřujícího se týmu.

Náplň práce:

  • účtování přijatých a vydaných faktur
  • párování plateb, účtování hotovosti, majetku
  • příprava a zpracování podkladů k DPH
  • zpracování podkladů pro měsíční účetní závěrku
  • spolupráce s daňovou poradkyní
  • spolupráce s hlavní účetní

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
  • praxe v oboru podmínkou – min. 3 roky
  • znalost účetních a daňových předpisů
  • uživatelská znalost práce na PC
  • dobrá znalost MS Excel a MS Word
  • znalost programu POHODA výhodou
  • znalost personalistiky a mzdové problematiky výhodou, ale ne podmínkou
  • analytické myšlení
  • samostatnost, pečlivost a zodpovědnost

Nabízíme:

  • různorodá práce ve stabilní, prosperující společnosti v oblasti energetiky
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • zaměstnanecké benefity
  • přátelské pracovní prostředí
  • nástup možný ihned

Své strukturované životopisy (včetně fotografie) spolu s motivačním dopisem zasílejte na e-mail: horova@elimon.cz do předmětu prosím uveďte název pracovní pozice: Účetní.

nebo můžete volat: +420 734 266 111

V případě, že se Váš profil bude shodovat s našimi požadavky na obsazovanou pozici, zařadíme Vás do výběrového řízení a do 15 dnů po obdržení požadovaných materiálů Vás budeme kontaktovat za účelem sjednání osobního pohovoru.

S poskytnutými materiály bude zacházeno v souladu se zákonem č.101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Obchodní manažer

Šiřte svěží energii jako obchodní manažer společnosti ELIMON a.s.

Charakteristika pracovní pozice:

  • získávání nových příležitostí v segmentu firemních zákazníků
  • aktivní prodej portfolia produktů a příprava nabídek
  • vedení obchodních jednání se zákazníky
  • péče o portfolio firem ve svěřené oblasti
  • řešení pohledávek
  • odborné poradenství
  • pravidelný reporting a analýza trhu
  • řešení požadavků zákazníka
  • zodpovědnost za plnění obchodního plánu

Požadujeme:

  • VŠ/SŠ vzdělání ekonomického či technického směru
  • výborné komunikační a prezentační dovednosti, schopnost vyjednávat
  • samostatnost a časovou flexibilitu
  • přehled o energetickém trhu
  • praktické zkušenosti z prodeje produktů či služeb výhodou
  • ochota pracovat a učit se novým věcem
  • uživatelská znalost práce na PC v prostředí MS Office
  • trestní bezúhonnost
  • ŘP skupina. B

Nabízíme:

  • zázemí ve stabilní a silné společnosti
  • práce na HPP
  • nadstandardní provizní způsob odměňování a další motivační program
  • vyzkoušené know-how s celorepublikovými referencemi
  • technické zázemí a prodejní podporu
  • zaměstnanecké benefity - např. podpora rozvoje zaměstnanců (odborná školení, semináře)
  • služební vozidlo i k soukromým účelům, notebook, telefon

Své strukturované životopisy (včetně fotografie) spolu s motivačním dopisem zasílejte na e-mail: hajek@elimon.cz do předmětu prosím uveďte název pracovní pozice: Obchodní manažer.

nebo můžete volat: +420 602 458 777

Energetický poradce

Šiřte svěží energii jako obchodní zástupce společnosti ELIMON a.s.

  • prodej elektřiny, plynu a ostatních energetických komodit
  • nejedná se o podomní prodej (D2D)
  • akvizice nových zákazníků ve svěřeném regionu
  • rozšiřování a budování dlouhodobých vztahů se zákazníky
  • komunikace s jednateli v segmentu malých a středních firem
  • monitoring trhu v oblasti možných úspor zákazníkům
  • jednoduchá administrativa a reporting

Požadujeme:

  • středoškolské / odborné vzdělání
  • příjemné a reprezentativní vystupování
  • odolnost vůči stresu

Nabízíme:

  • perspektivní spolupráci na živnostenský list ve stabilní prosperující společnosti

Své strukturované životopisy (včetně fotografie) spolu s motivačním dopisem zasílejte na e-mail: pauer@elimon.cz do předmětu prosím uveďte název pracovní pozice: Energetický poradce, nebo můžete volat na: +420 731 435 233

Další informace