O nás

Společnost ELIMON a.s. by se Vám ráda představila, zavedla Vás do své historie a seznámila Vás s nabídkou služeb a s pracovníky, kteří jsou nedílnou součástí firmy.

Calc ikona

Rychlá kalkulačka nákladů

Spočítejte si, kolik s námi můžete při dodávkách elektřiny a plynu ušetřit!

Přejít na kalkulačku ->

Kdo jsme

Společnost ELIMON a.s. působí na trhu od roku 2004. V prvopočátku se společnost ELIMON a.s. soustřeďovala na poskytování energetických auditů, poradenství a návrhy optimalizace provozování energetického hospodářství svých zákazníků. Postupem času prošla společnost ELIMON a.s. procesem certifikace a rozšířila své portfolio o nabídku energetických komodit (elektřina, plyn, uhlí, biomasa) tak, aby byla schopna zajistit svým klientům komplexní dodávku včetně doprovodných služeb a servisu.

Naší podnikatelskou filosofií je vytvářet pro své zákazníky na základě provedeného vstupního energetického auditu optimální skladbu energetických médií, která by eliminovala maximálně náklady spojené s jejich pořízením, při uspokojení všech individuálních potřeb zákazníka.

Tohoto cíle můžete dosáhnout společně se společností ELIMON a.s., neboť Vaše rozhodnutí bude vždy podloženo exaktně zpracovaným auditem Vašich potřeb, a následně zajištěno ve spolupráci s dodavateli energetických médií, se kterými má společnost ELIMON a.s. vybudovány a uzavřeny dlouhodobé vztahy.

Zeptejte se nás

V případě jakéhokoliv dotazu nás můžete kdykoli kontaktovat. Prosíme o vyplnění Vašeho e-mailu, abychom mohli na Váš dotaz co nejrychleji odpovědět.

*
*
*
Proč musím tohle vyplňovat?

Naše kontaktní údaje

info@elimon.cz
+420 474 720 240
+420 474 720 242

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace