mám zájem o dodávku Můj ELIMON

potřebujete poradit ?

Napište nám
+420 474 720 240 +420 220 512 422
+420 474 720 240

Cyklistický ELIMON Ústí MTB Cup 2017 odstartoval na Střížáku aprílem

3. 4. 2017

clanek_kola Naše společnost ELIMON a.s. podpoří i v tomto roce sérii závodu horských kol. Tento víkend se uskutečnil již 4. ročník závodu horských kol. První závod odstartoval na střížovickém vrchu v Ústí nad Labem, tentokrát nově na přilehlé louce. Díky pořadatelům se podařilo louku připravit na široký a bezpečný start s dlouhou startovací a cílovou dráhou.

Byly obsazeny všechny kategorie dětí i dospělých. Stejně jako vloni byly oceněny všechny děti do 4 let a v dalších kategoriích vždy prvních 5 obdrželo cenu a diplom. Trať závodů dětských kategoriích byla vylepšena o další sekce a pro dospělé závodníky přibyla hned tři vylepšení v podobě nových trailů. Závody si užili jak závodníci, tak diváci a fanoušci. Letos poprvé závody otestovali členové pražského teamu Bikeclinik junior team v čele s loňským Mistrem české republiky Filipem Samcem (11 let). Tyto závody tak získávají prestiž mistrovských závodů.

Těšíme se na další závody a všem přejeme slunečné a svěží nadcházející dny.

ELIMON a.s., Vaše Svěží energie

Jak probíhá
změna dodavatele

  1. Přečtěte si naše Předsmluvní informace, Všeobecné obchodní podmínky a prohlédněte si Ceník pro daný region.
  2. V případě zájmu vyplňte elektronický formulář Smlouva o sdružených službách dodávky elektřiny, nebo jeho papírovou podobu.
  3. Vytiskněte a podepište Smlouvu o sdružených službách dodávky elektřiny, a společně s kopií svého posledního vyúčtování zašlete poštou.
  4. Součástí Smlouvy o sdružených službách dodávky elektřiny je Plná moc. Změna dodavatele je jen administrativní, stále budete mít stejného distributora a stejný elektroměr.
  5. Zašleme Vám potvrzenou kopii Smlouvy o sdružených službách dodávky elektřiny a následně originál Smlouvy společně s rozpisem plateb záloh.
  6. Stáváte se zákazníkem společnosti ELIMON a.s.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace