mám zájem o dodávku Můj ELIMON

potřebujete poradit ?

Napište nám
+420 474 720 240 +420 220 512 422
+420 474 720 240

ELIMON a.s. významným partnerem Milada Tour

28. 12. 2019

IMG_3684 Naši mílí zákazníci, úvodní akce sportovního seriálu Milada Tour proběhne sice až v únoru, kdy startuje sezonu zimním během Milada Winter Run, ale již nyní Vám můžeme s potěšením oznámit, že se naše společnost pro rok 2020 stává významným partnerem celé Tour.

,,Jsme si jisti, že společně s naším novým partnerem přineseme závodníkům mnoho atraktivních novinek. Zároveň si velmi vážíme toho, že se nám podařilo spojit síly s tak úspěšnou a férovou společností,“ zmínil ředitel seriálu Michal Neustupa.


Představení Milada Tour

Milada Tour je sportovní seriál pro širokou veřejnost jakéhokoli věku i kondice, který se již třetím rokem koná v unikátním přírodním prostředí bývalého hnědouhelného dolu nedaleko Ústí nad Labem.

Krásné prostředí jezera Milada mezi Českým středohořím a Krušnými horami láká na zimní běžecký závod, tradiční cyklistický závod a červnový běžecký závod.

Závody seriálu jsou vhodné pro všechny sportovce, kteří chtějí zažít nejen přátelskou a pohodovou atmosféru, ale i pro ty, kteří si chtějí poměřit síly s profesionálními sportovci.

Součástí Tour je i seriálové hodnocení závodníků nebo týmová soutěž.

Jedinečná atmosféra, profesionální závodní servis, zajímavý doprovodný program a unikátní prostředí jezera Milada. To je MILADA TOUR!

Termíny závodů Milada Tour v roce 2020

  • Milada Winter Run, 3. ročník, termín: 1. února 2020
  • Cyklozávod Milada, 13. ročník, termín: 9. května 2020
  • Milada Run, 4. ročník, termín: 6. června 2020

Registrace do všech závodů probíhají na stránkách www.miladatour.cz.

ELIMON a.s., Vaše Svěží energie

Jak probíhá
změna dodavatele

  1. Přečtěte si naše Předsmluvní informace, Všeobecné obchodní podmínky a prohlédněte si Ceník pro daný region.
  2. V případě zájmu vyplňte elektronický formulář Smlouva o sdružených službách dodávky elektřiny, nebo jeho papírovou podobu.
  3. Vytiskněte a podepište Smlouvu o sdružených službách dodávky elektřiny, a společně s kopií svého posledního vyúčtování zašlete poštou.
  4. Součástí Smlouvy o sdružených službách dodávky elektřiny je Plná moc. Změna dodavatele je jen administrativní, stále budete mít stejného distributora a stejný elektroměr.
  5. Zašleme Vám potvrzenou kopii Smlouvy o sdružených službách dodávky elektřiny a následně originál Smlouvy společně s rozpisem plateb záloh.
  6. Stáváte se zákazníkem společnosti ELIMON a.s.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace