mám zájem o dodávku Můj ELIMON

potřebujete poradit ?

Napište nám
+420 474 720 240 +420 220 512 422
+420 474 720 240

Ceny energetických komodit nadále rostou

11. 6. 2018

clanek_uspora energii Po stabilním poklesu cen energetických komodit od roku 2011 přišel v loňském roce zlom, přičemž od začátku letošního roku elektrická energie i zemní plyn nadále výrazně zdražují. Velkoobchodní ceny elektrické energie tak za posledních 12 měsíců vzrostly již o polovinu, ceny plynu zhruba o čtvrtinu

Nejen v České republice se tak odběratelé elektřiny i plynu musí připravit na růst cen. Největší cenový skok přitom nyní čeká odběratele z řad domácností i podnikatelů, kteří si své ceny elektřinu či plynu zafixovali před dvěma lety, kdy se ceny komodit propadly na historická minima.

S růstem cen černého energetického uhlí a emisních povolenek tak ceny elektrické energie ve střední Evropě vzrostly na nejvyšší hodnoty od počátku roku 2013. V případě zemního plynu jsou velkoobchodní ceny vzhledem ke značnému růstu na tříletých maximech.

Jak probíhá
změna dodavatele

  1. Přečtěte si naše Předsmluvní informace, Všeobecné obchodní podmínky a prohlédněte si Ceník pro daný region.
  2. V případě zájmu vyplňte elektronický formulář Smlouva o sdružených službách dodávky elektřiny, nebo jeho papírovou podobu.
  3. Vytiskněte a podepište Smlouvu o sdružených službách dodávky elektřiny, a společně s kopií svého posledního vyúčtování zašlete poštou.
  4. Součástí Smlouvy o sdružených službách dodávky elektřiny je Plná moc. Změna dodavatele je jen administrativní, stále budete mít stejného distributora a stejný elektroměr.
  5. Zašleme Vám potvrzenou kopii Smlouvy o sdružených službách dodávky elektřiny a následně originál Smlouvy společně s rozpisem plateb záloh.
  6. Stáváte se zákazníkem společnosti ELIMON a.s.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace