mám zájem o dodávku Můj ELIMON

potřebujete poradit ?

Napište nám
+420 474 720 240 +420 220 512 422
+420 474 720 240

One Energy & One Mobile a.s. ukončila své podnikatelské aktivity v oboru dodávek elektřiny a plynu

22. 3. 2018

clanek_komodity Operátor trhu odebral společnosti One energy & One Mobile a.s. možnost dále působit na trhu elektřiny i plynu. ELIMON a.s., jako výhradně česká společnost a spolehlivý dodavatel, působící na energetickém trhu již od roku 2004, je tuto chvílí schopna podat pomocnou ruku všem zákazníkům, kteří se najednou ocitli bez dodavatele energií.

Kontaktujte nás a získejte levnější energie, než jste měli dosud.

Současní zákazníci společnosti One Energy & One Mobile mohou ve zrychleném řízení požádat o změnu dodavatele. Pokud tak neučiní, přejdou pod takzvaného dodavatele poslední instance (DPI), který má v zákonem stanovených případech povinnost energie zákazníkům dodávat. Je určen podle daného distribučního území v rámci České republiky.

Energetický regulační úřad (ERÚ) uvedl, že zákazníci v DPI mají šest měsíců na to, aby uzavřeli smlouvu o dodávkách plynu nebo elektřiny s novým obchodníkem. Úřad ale doporučuje se změnou neotálet kvůli vyšším cenám, které DPI může účtovat, a také kvůli hrozbě neoprávněného odběru, který nastává po překročení šestiměsíční lhůty.

ELIMON a.s., Vaše Svěží energie


Více na: http://www.ote-cr.cz/o-spolecnosti/Zpravy_OTE/spolecnosti-one-energy-one-mobile-a.s.-byla-znemoznena-registrace-udaju-o-dvoustrannych-obchodech-na-dodavku-elektriny-a-ucast-na-operatorem-trhu-organizovanych-trzich-s-elektrinou

Více na: http://www.ote-cr.cz/o-spolecnosti/Zpravy_OTE/spolecnost-one-energy-one-mobile-a.s.-pozbyla-moznost-dodavat-plyn

Jak probíhá
změna dodavatele

  1. Přečtěte si naše Předsmluvní informace, Všeobecné obchodní podmínky a prohlédněte si Ceník pro daný region.
  2. V případě zájmu vyplňte elektronický formulář Smlouva o sdružených službách dodávky elektřiny, nebo jeho papírovou podobu.
  3. Vytiskněte a podepište Smlouvu o sdružených službách dodávky elektřiny, a společně s kopií svého posledního vyúčtování zašlete poštou.
  4. Součástí Smlouvy o sdružených službách dodávky elektřiny je Plná moc. Změna dodavatele je jen administrativní, stále budete mít stejného distributora a stejný elektroměr.
  5. Zašleme Vám potvrzenou kopii Smlouvy o sdružených službách dodávky elektřiny a následně originál Smlouvy společně s rozpisem plateb záloh.
  6. Stáváte se zákazníkem společnosti ELIMON a.s.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace