mám zájem o dodávku Můj ELIMON

potřebujete poradit ?

Napište nám
+420 474 720 240 +420 220 512 422
+420 474 720 240

Ujištění společnosti ELIMON a.s.

15. 12. 2017

Reagujeme na automatickou zprávu – Výzva k narovnání bezesmluvního vztahu, která byla chybně zaslána distribuční společností části našich zákazníků, a to bez našeho vědomí.

Chtěli bychom Vás ubezpečit, že k ukončení smluvního vztahu ze strany naší společnosti v žádném případě nedochází. V současné době došlo u Operátora trhu k systémovým krokům spojených s prodloužením dodávek na další období. Bohužel v těchto procesech nastala systémová chyba ve zpracování potřebných údajů, na základě níž, systém distribuční společnosti chybně vygeneroval zmíněnou zprávu.

Distribuční společnost GasNet, s.r.o. zašle během dnešního dne všem zákazníkům, kteří tuto zprávu obdrželi, vysvětlující e-mail, že situace je již vyřešena a na daném odběrném místě nehrozí žádný bezesmluvní vztah, tak jak bylo uvedeno.

Ze strany naší společnosti je dodávka plynu zajištěna tak, jak je obsaženo ve Smlouvě o sdružených službách dodávky a odběru plynu.

Za vzniklé komplikace, které nebyly způsobeny naší společností, se omlouváme.

ELIMON a.s., Vaše Svěží energie

Jak probíhá
změna dodavatele

  1. Přečtěte si naše Předsmluvní informace, Všeobecné obchodní podmínky a prohlédněte si Ceník pro daný region.
  2. V případě zájmu vyplňte elektronický formulář Smlouva o sdružených službách dodávky elektřiny, nebo jeho papírovou podobu.
  3. Vytiskněte a podepište Smlouvu o sdružených službách dodávky elektřiny, a společně s kopií svého posledního vyúčtování zašlete poštou.
  4. Součástí Smlouvy o sdružených službách dodávky elektřiny je Plná moc. Změna dodavatele je jen administrativní, stále budete mít stejného distributora a stejný elektroměr.
  5. Zašleme Vám potvrzenou kopii Smlouvy o sdružených službách dodávky elektřiny a následně originál Smlouvy společně s rozpisem plateb záloh.
  6. Stáváte se zákazníkem společnosti ELIMON a.s.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace