mám zájem o dodávku Můj ELIMON

potřebujete poradit ?

Napište nám
+420 474 720 240 +420 220 512 422
+420 474 720 240

Aktuality

ELIMON Ústí MTB CUP pokračoval závodem na Miladě

clanek_milada 31. 5. 2017 V minulých dnech se konal u Ústí nad Labem již 10. ročník tradičního cyklozávodu okolo jezera Milada. Tento závod byl určený pro každého, kdo je vášnivým cyklistou, ať se chtěl přímo účastnit nebo být jen fanouškem. I tohoto závodu byla naše společnost hrdým generálním partnerem. Podpořila tak vytvoření svěžích podmínek pro všechny účastníky.

Cyklistický ELIMON Ústí MTB Cup 2017 odstartoval na Střížáku aprílem

clanek_kola 3. 4. 2017 Naše společnost ELIMON a.s. podpoří i v tomto roce sérii závodu horských kol. Tento víkend se uskutečnil již 4. ročník závodu horských kol. První závod odstartoval na střížovickém vrchu v Ústí nad Labem, tentokrát nově na přilehlé louce. Díky pořadatelům se podařilo louku připravit na široký a bezpečný start s dlouhou startovací a cílovou dráhou.

Stále více lidí či firem šetří díky změně dodavatele energií

clanek_komodity 10. 3. 2017 Trh s elektrickou energií a zemním plynem v Česku funguje dlouhodobě celkem uspokojivě. Všichni zákazníci od velkých oceláren až po majitele chat a chalup mohou volně přecházet k jinému, pokud možno levnějšímu dodavateli. A poměrně často této možnosti využívají. Jen v loňském roce převedli lidé či firmy k jiné energetické firmě 360 tisíc odběrných míst v případě elektřiny a 204 tisíc v případě plynu.

Česká města svítí elektřinou již 130 let

clanek_mesto 26. 6. 2017 Vůbec prvním městem na území České republiky, ve které bylo instalováno veřejné elektrické osvětlení celoměstského významu, byl jihočeský Písek. 23. června 1887 František Křižík osvětlil střed města za pomoci obloukových lamp.

Změny v distribučních sazbách od 1. dubna 2017

vn 7. 4. 2017 Letošní duben s sebou přinesl změny u vybraných distribučních sazeb pro podnikatele (kategorie C) i domácnosti (kategorie D). Změny nejvíce pocítí podnikatelé a firmy, kteří již nebudou moct nově žádat o přiznání sazby C 35d a C 45d. Domácností se změny dotknou pouze minimálně.

Polovina českých domácností topí elektřinou nebo plynem, změna dodavatele může přinést značné úspory

clanek_uspora energii 30. 3. 2017 Náklady na energie tvoří nezanedbatelnou část výdajů českých domácností i podnikatelů. Největší část energie spotřebované domácnostmi, zhruba dvě třetiny, připadá na vytápění. Bezmála polovina českých domácností přitom využívá k vytápění elektrickou energii nebo zemní plyn. Stále větší popularitě se těší zejména plynové kotle, které nabízí pohodlné vytápění domova a přípravu teplé vody.

Úspěšná realizace výběrového řízení

Společnost ELIMON a.s. úspěšně zrealizovala výběrové řízení na dodavatele vzdělávacích aktivit. Výběrové řízení bylo řádně zveřejněno na stránkách Evropského sociálního fondu v sekci Zadávací řízení. Výběrové řízení bylo ukončeno výběrem dodavatele.

14.2. 2017
1 2 3 4 5 7 9

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace